Kargo ve Teslimat

Teknikoutlet.com  sitemizden yapacağınız alışverişlerde, siparişiniz Yurtiçi kargo tarafından adresinize teslim edilir.   Türkiye’nin her yerine kargo ücreti 10 TL’dir.  

Siparişiniz onaylandıktan sonra çoğunlukla 3-5 iş günü içerisinde kargoya verilir. Kargo teslim süresi bulunduğunuz il ve ilçeye göre değişkenlik gösterebilir.  
   
Siparişler, ürün detayında aksi belirtilmedikçe en geç 3 iş günü içerisinde teslim edilir. Kargo teslim süresi bulunduğun ile ve ilçeye göre değişebilir. 
    
Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz. Teslimat adresinde bulunmamanız durumunda, adreste bulunan bir başka şahıs, kimlik ibraz ederek siparişinizi teslim alabilir.  
Adrese teslim edilemeyen kargolarda, kargo şubesi paketinizi 3 gün boyunca şubede bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir.

Siparişiniz kargoya verildiğinde size bilgi amaçlı e-mail gönderilecektir. Hesabım > Siparişlerim bölümünden de kargonuzun takibini yapabilirsiniz.  

Stokta olmayan ürün siparişinizde; ürünün teslim süresi ile ilgili 2 gün içinde size bilgi verilecektir. Size bildirilen teslim süresini kabul etmemeniz durumunda ücret iadesi yapılacak ve siparişiniz iptal edilecektir.    
Özel durumlarda; özel durumlarda kargo ücretinin müşteri tarafından karşılanması şartı ile talep ettiğiniz kargo firması ile gönderi yapılabilmektedir. Detaylı bilgi ve destek için bilgi@teknikoutlet.com adresine mail atabilirsiniz.    

Siparişinizde eksik ya da kusurlu ürün olması veya paketin hasarlı olması durumunda kargo görevlisinden “Hasar Tespit Tutanağı” tutmasını isteyiniz ve bu tutanak ile birlikte ürünleri teslim almadan iade ediniz. Tutanakla birlikte bizimle iletişime geçiniz. Kutusu ve ambalajı hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden www.teknikoutlet.com  sorumlu değildir.  

Hediye Çeki


Kullan
Sitemizi kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız. x